• Miroslav Šnajdr st.

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    tuš, papír, 2005, 32 x 23 cm, sign. PD Šnajdr, tuš, papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 32

    akvarel, papír, 1918, 13 x 17,5 cm, sign. PD Šetelík, zažloutlý papír, na papíře drobné hnědé skvrnky, při okrajích mimo kresbu papír několikrát natržen , antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XIV.

    Položka č.: 185

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XIII.

    Položka č.: 184

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XII.

    Položka č.: 183

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XI.

    Položka č.: 182

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk X.

    Položka č.: 181

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk IX.

    Položka č.: 180

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XV.

    Položka č.: 186

  • Pavel Piekar

    Ranní záře slunce

    Položka č.: 399

    linoryt, 2012, 54 x 46,5 cm, sign. PD Pavel Piekar IX. 2012, 4/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk VIII.

    Položka č.: 179

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk VII.

    Položka č.: 178

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk V.

    Položka č.: 177

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk IV.

    Položka č.: 176

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk III.

    Položka č.: 175

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk II.

    Položka č.: 174

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Sedící žena

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    litografie, 17 x 13,2 cm, pasparta, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)