Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Letní krajina

    Položka č.: 245129

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:15

    pastel, papír, 32 x 38 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Periferie

    Položka č.: 245130

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 245141

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:17

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 245142

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:18

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pozorovatelé

    Položka č.: 245143

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:19

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    Položka č.: 245144

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:20

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 245145

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:21

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Cihlář

    (1960)

    Dialog entomologa se stomatologem

    Položka č.: 245155

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (465 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:22

    osmibarevný linoryt, 1988 - 1992, 32,6 x 48,6 cm, sign. DU Michal Cihlář, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 13.000 CZK (465 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Dolce Vita

    Položka č.: 245156

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:23

    serigrafie, 2005, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 05, č. 3/3, při okrajích pokrčený, zašpiněný papír, místy pokrčený papír v tisku, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Krajíček

    (1977)

    Košíkáři

    Položka č.: 245160

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:24

    hutní sklo, v. 14,5 cm cm, sign. dole Milan Krajíček, sklářský výtvarník, studoval na Střední průmyslové škole sklářské v Železném Brodě (obor – hutní tvarování skla a design – pod vedením akad. soch. Ronyho Plesla), dále na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze (ateliér skla prof. Vladimír Kopeck…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 245179

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:25

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 245180

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:26

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    Položka č.: 245181

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:27

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (393 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 245182

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:28

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 245183

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:29

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 245184

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:30

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Šárka)

    Položka č.: 245185

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:31

    olej, sololit, 2008, 124 x 70 cm, sign. PD Kroča 19.12.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    Položka č.: 245496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:32

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:33

    dřevoryt, 1912, 10,8 x 8,2 cm, PD značeno v desce FK 12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:34

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce F.K., Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:35

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:36

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:37

    litografie, 1987, 6,5 x 6,9 cm, sign. PD Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:38

    litografie, 9,3 x 7 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris F. Dvořáčkové

    Položka č.: 245503

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:39

    dřevoryt, 1943, 12,3 x 9,6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Máňa Syslová

    Položka č.: 245504

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:00

    tisk, 1920, 8,2 x 6,1 cm, PN značeno v tisku Láďa Novák 1920, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Emil Šedivý

    Položka č.: 245505

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:01

    tisk, 1921, 9,8 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 1921, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris prof. Karel Kuchař

    Položka č.: 245506

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:02

    tisk, 1928, 9,9 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kniha Máši Bartošové

    Položka č.: 245507

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:03

    dřevoryt, 12,8 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    Položka č.: 245508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2020 14:04

    tisk, 1943, 9,2 x 6,2 cm, PD značeno v tisku V., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook