Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V parku

    Položka č.: 210873

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:10

    akvarel, fix, tužka, papír, 1973, 42 x 59 cm, monogramováno PN VH 73, mírně zažloutlý, při okrajích mimo kresbu mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V parku II.

    Položka č.: 210810

    Plánované ukončení: 02. 02. 2021 18:11

    akvarel, uhel, pastel, papír, 1973, 42 x 59 cm, monogramováno PN VH 73, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 244155

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:40

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící dívka

    Položka č.: 251166

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:14

    kombinovaná technika, papír, 47,8 x 39,5 cm, sign. PD Hejna, papír LD cca 0,5 cm natržen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 251947

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 18:28

    akvarel, papír, 1954, 25,2 x 57 cm, sign. LN V. Hejna 1954, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Dva akty

    Položka č.: 251948

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 18:29

    tuš, tužka, papír, 12,6 x 31,5 cm, sign. LD Václav Hejna, zažloutlý, přeložený, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu