Jaroslav Poš

(1894-1970)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:37

    olej, plátno, 1967, 43,5 x 68 cm, sign. PD J. Poš 1967, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)