Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kudlanky

    Položka č.: 244627

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:12

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 16/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 244628

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:13

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/5, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)