J. Paulová

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39

    akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)