Jiří Pařík

  • Jiří Pařík

    Muž a dva koně

    Položka č.: 217413

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:00

    tuš na papíře, 12 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník

    Položka č.: 217419

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:01

    fix, papír, 15 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    Položka č.: 217451

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:02

    tuš na papíře, 9 x 19 cm, sign. PD JP, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    Položka č.: 217452

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:03

    propiska, 14,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Před publikem

    Položka č.: 235049

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:00

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)