Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Skály

    Položka č.: 209454

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:11

    tuš, akvarel, papír, 34,8 x 25,1 cm, sign. PD Hlinovský 63, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Jeseníky

    Položka č.: 209453

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:12

    tuš, papír, 1962, 24,4 x 39,6 cm, sign. PD Hlinovský 62, pokrčený papír, místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Radnice

    Položka č.: 232777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:58

    litografie, 1965, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    Položka č.: 242849

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (PF 1966)

    Položka č.: 242850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:16

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)