• Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:09

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)