Tomáš Bím

soukromé studium; malíř, grafik; vyučen tiskařem; v prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu; věnuje se také malbě (olej, acryl); svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijkmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tennis museum Gasper Oberhausen, s. p. t. TELECOM a jinde; ilustroval asi 30 knih, podílel se na bibliofiliích, vytvářel plakáty; pracoval jako knihtiskař, poté výtvarník divadelního studia Reduta, ale také jako pomocný dělník (písmomalíř, lakýrník apod.); nyní se cele věnuje výtvarné práci (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Tomáš Bím

    Míč

    Položka č.: 244630

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:15

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Tomáš Bím

    Kaktus

    Položka č.: 244631

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:16

    litografie, 2006, 19 x 13,5 cm, sign. PD Bím 06, rám, č. 140/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Tomáš Bím

    Červánky

    Položka č.: 244632

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:17

    litografie, 2000, 31 x 36,5 cm, sign. DU Bím 00, rám, č. 35/132, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Tomáš Bím

    Hadice

    Položka č.: 245560

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:24

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)