Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    Položka č.: 258044

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2021 14:13

    litografie, 19,5 x 13,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    Položka č.: 258045

    Plánované ukončení: 05. 08. 2021 14:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dana Puchnarová

    Postava

    Položka č.: 258120

    Plánované ukončení: 05. 08. 2021 15:29

    litografie, 1980, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Puchnarová 1980, č. 12/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)