Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:52

    dřevoryt, 1960, 8,9 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2021 15:34

    litografie, 1979, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 82/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)