Jiří Fixl

(1950)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:16

    litografie, 1984, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Fixl, č. 95/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)