Josef Čapek

(1887-1945)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Karel Čapek - Anglické listy

    Položka č.: 246413

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:28

    kniha, 20 x 12 cm, obálka a úprava J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1925, pův. brož, 106s., kniha restaurována, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 239569

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:34

    tužka, papír, 4 x 6,3 cm, rám, na rámu drobná poškození, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)