Rudolf Rác

  • Rudolf Rác

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:08

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)