Klára Bočkayová Omiliaková

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    Položka č.: 248708

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:51

    akryl, papír, 2006, 39 x 29 cm, sign. PD Klára Bočkayová 2006, rám, vzadu věnování: Ludvíkovi Kunderovi Momentka léto 2006 Klára Bočkayová

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    Položka č.: 248709

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:52

    akryl, plátno, papír, 2009, 39 x 29 cm, rám, vzadu věnování: Srdečné blahoželanie Ludvíkovi Kunderovi ku dnu 12.10. 2009 s úctou a láskou Klára Bočkayová