Václav Kreisinger

(1885-1956)

  • Václav Kreisinger

    (1885-1956)

    Zpěváci

    Položka č.: 234195

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33

    litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)