• Soukup

    Zima u Janovic

    Položka č.: 205720

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:06

    olej, karton, 28 x 35 cm, sign. LD Soukup, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)