Werner Haselhuhn?

(1925-2007)

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:26

    olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)