Jan Bohumil Pospíšil

(1898-?)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:26

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)