Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    Položka č.: 235449

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:40

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 235450

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:41

    experimentální grafická technika (tisk z výšky ze suché barvy), 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 3/7, A poslední jsou katakomby. Jde opět o interiér hluboko podzemí, ve kterém jsou zhotoveny hroby. Jde také o kresbu uhlem. Katakomby jsou jakýmsi městem pod městem, čímž se trochu navracím…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 235453

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:42

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    Položka č.: 247553

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 21:09

    litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)