Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Výlet do přírody

    Položka č.: 234924

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:50

    serigrafie, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Benetka, 26/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 237504

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:20

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 237505

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:21

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 245228

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:09

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)