J. Solovjev

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:35

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)