F. Štindl

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 248667

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:10

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)