Václav Fiala

(1891-1968)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Chalupy v Braníku

    Položka č.: 254754

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:33

    olej, karton, 29,8 x 37 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Vesnice

    Položka č.: 254755

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:34

    olej, plátno, 40 x 54,3 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:28

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    Položka č.: 247042

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:56

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oldřich a Božena

    Položka č.: 250168

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 18:52

    dřevoryt, 1940, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 250906

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 19:12

    dřevoryt, 1937, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Staroslovanský cyklus

    Položka č.: 251205

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 19:54

    litografie, 1944, 27 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, autorský nátisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)