Frant. Tichý

  • Frant. Tichý

    Firousi, básník iránského eposu

    Položka č.: 243759

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:20

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)