Knápková Knápková

(1982)

  • Lada Knápková

    (1982)

    Položka č.: 281445

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50

    akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)