Arnošt Tuček
Lesní cesta
Položka č.: 270110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:49
olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)