K. Černý

  • K. Černý

    Dívky v kroji

    Položka č.: 273776

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22

    olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)