Ladislav H. Struna

(1899-1980)

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)