B. Heger

  • B. Heger

    Kytka

    Položka č.: 279021

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:34

    olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)