Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:38
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)