Březinová

  • Březinová

    Horská krajina

    Položka č.: 281471

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:16

    olej, sololit, 2000, 50 x 50 cm, sign. PD Březinová 2000

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)