David Kolovratník
(1978)
V postroji I
Položka č.: 281641Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
David Kolovratník
(1978)
Postroj
Položka č.: 281642Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023