Karel Souček

(1915-1982)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 246307

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:50

    litografie, 22 x 30,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)