Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Nosič

    Položka č.: 226139

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2021 18:01

    dřevoryt, 35,3 x 23 cm, značeno LD v desce CB, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Houslista

    Položka č.: 234205

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2021 18:00

    litografie, 1956, 14,8 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 20:54

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 20:56

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Jahody

    Položka č.: 250785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:28

    mědirytina, 7,8 x 9,2 cm, sign. LN C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    Položka č.: 217665

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 19:14

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:32

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 254057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 254640

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 20:58

    7 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)