Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:16

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:47

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:01

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:02

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:03

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:04

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 240691

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:20

    6 x dřevoryt, 4 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 242788

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 19:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 242830

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 19:30

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)