Karel Müller
(1899-1977)
Váza
Položka č.: 281148Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:45
litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pouliční muzikanti
Položka č.: 281147Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:46
litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)