Aleš Kublák
Vzkříšení
Položka č.: 281848Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:26
olej, plátno, 2022, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Tajemný hvozd
Položka č.: 281849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:28
akryl, olej, plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)