Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    Položka č.: 251523

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:00

    akvarel, papír, 1894, 30 x 44 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 35 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    Položka č.: 254600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:01

    tuš, papír, 1885, 5 x 5,5; 7,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, vrátka z Námestova, lomenice v Hruštíně, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    Položka č.: 254602

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:02

    pero, papír, 1933, 9,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 255477

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:03

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 255478

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:04

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

    Položka č.: 255479

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:05

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tri fare u Metliky (Slovenia)

    Položka č.: 255480

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:06

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    Položka č.: 255481

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:07

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Uniatský kostelík ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 255482

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:08

    tužka, papír, 1887, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Samolibá

    Položka č.: 255483

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:09

    uhel, křída, papír, 1898, 38 x 20,3 cm, sign. PD LKuba 1898, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náměsíčná

    Položka č.: 255484

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:10

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Sedící muž na zemi

    Položka č.: 255486

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:11

    uhel, papír, 1895, 28,5 x 37 cm, sign. PD LKuba Paříž 1895, rám, vystaveno: NG 2013: L. Kuba - Poslední impresionista, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se zaťatými pěstmi

    Položka č.: 255488

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:12

    křída, papír, 1900, 36,5 x 22 cm, sign. PD LKuba 1900 Mnichov, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 255490

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:13

    akvarel, tužka, papír, 1890, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD leden 90 Kuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úvaha

    Položka č.: 255491

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:14

    křída, papír, 1899, 47 x 23 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s nohou na stoličce

    Položka č.: 255492

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:15

    uhel, papír, 1894, 41,5 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž, rám, vzadu kresba úhlem: název - Záda, 26 x 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 255493

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:16

    uhel, papír, 1894, 45 x 22 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu studie ženského sedícího aktu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s rukama ve vlasech

    Položka č.: 255494

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:17

    uhel, papír, 1894, 46 x 21,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chlapec matce na klíně

    Položka č.: 255495

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:18

    uhel, papír, 1909, 54 x 43 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Matka s chlapcem čtou

    Položka č.: 255496

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:19

    uhel, papír, 1915, 57,5 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 255498

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:20

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 255499

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:21

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 255500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 255502

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:23

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se rozhlíží

    Položka č.: 255504

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:24

    uhel, papír, 1894, 42 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    Položka č.: 255505

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:25

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skuoci u Poděbrad

    Položka č.: 255506

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:26

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 255507

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:27

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pec u Sesvete

    Položka č.: 255509

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:28

    tužka, papír, 1889, 11 x 17 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pivovar v Pecce

    Položka č.: 255510

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2022 14:29

    tužka, papír, 1880, 11 x 16 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)