Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 255058

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:37

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 255059

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:38

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad s Karlovým mostem

    Položka č.: 255060

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:39

    olej, karton, 12,5 x 18 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 255061

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:40

    olej, karton, 18 x 13,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 255062

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:41

    olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 255063

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:42

    olej, karton, 17 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 218273

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:00

    olej, karton, 10,3 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    Položka č.: 218274

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:02

    olej, plátno, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    Položka č.: 218280

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:04

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:06

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    Položka č.: 218291

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:08

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 218292

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:10

    olej, karton, 9,8 x 14,9 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 218293

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:12

    olej, sololit, 11 x 15,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Avignon

    Položka č.: 218294

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:14

    olej, karton, 10 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    New York

    Položka č.: 218296

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:16

    olej, sololit, 13,8 x 18 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Taxco (Mexico)

    Položka č.: 219348

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:28

    olej, karton, 12 x 12,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bříza v krajině

    Položka č.: 223899

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:56

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. PD J.Dlabal, na zadní straně zbytky lepidla, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Předjaří

    Položka č.: 223905

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:58

    olej, karton, 13 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)