Radek Pilař

(1931-1993)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 244319

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:02

    litografie, 1979, p. 13,5 cm, sign. LD Radek Pilař 79, pasparta, č. 3/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)