Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pozdravy z rodného kraje

    Položka č.: 220997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:10

    litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní Pozdravy rodného kraje od Stanislava Hlinovského, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:47

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    Položka č.: 243359

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:48

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:49

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:50

    litografie, 20 x 15,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:51

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    Položka č.: 246261

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:15

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)