Ladislav Josef Kašpar

(1915-1997)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Mušketa - Ex libris

    Položka č.: 125545

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:27

    litografie, 4,3 x 10,1 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    Položka č.: 227021

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:54

    zinkografie, 9,8 x 4,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Smuteční krajina

    Položka č.: 177609

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2021 14:03

    lept, 17,2 x 9,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2021 14:19

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2021 14:29

    kolorovaný dřevoryt, 12,7 x 10,6 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)