Zbyněk Havlín
(1976)
Věneček
Položka č.: 281436Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41
akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
Položka č.: 281728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)