Jaroslav Chudomel

  • Jaroslav Chudomel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 217545

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:42

    litografie, 25 x 19,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 104/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)