Jaroslav Chudomel

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:52

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)