Jiří Slíva

  • Jiří Slíva

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:12

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Slíva

    Lokopivo

    Položka č.: 244589

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:34

    litografie, 23,8 x 17,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 137/200, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jiří Slíva

    Řezník

    Položka č.: 244590

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:35

    litografie, 24,5 x 16,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 163/200, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Thé atre

    Položka č.: 244591

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:36

    litografie, 35,5 x 26,3 cm, sign. PD JiříSlíva, autorský tisk č. IV/X, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 244592

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:37

    litografie, 32,3 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/45, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Jiří Slíva

    Velo vino

    Položka č.: 244593

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:38

    lept, 2010, 19,3 x 26,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

  • Jiří Slíva

    Posteinstein

    Položka č.: 244594

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:39

    litografie, koláž papír, 31 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 19/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar