Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lodě Kryštofa Kolumba

    Položka č.: 246547

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 17:42

    leporelo, 32,5 x 22,5 cm, raritní rozkládací prostorové leporelo, vyd. Artia, Praha, kartonová vazba s plátěným hřbetem, chybí textová část velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Zahrada s výhledem na katedrálu sv. Víta

    Položka č.: 246153

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:10

    litografie, 1974, 19,7 x 13,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Položka č.: 226345

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:29

    kolorovaná litografie, 31,1 x 23,3 cm, sign. PD VKubašta, LD značeno na kameni VKubašta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské panorama

    Položka č.: 245424

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:02

    litografie, 30,4 x 20 cm, sign. PD Vkubašta, při orkaji mimo tisk polámaný a mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)