Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Veselice

    Položka č.: 249590

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:16

    kolorovaná litografie, 22,2 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, při okrajích a v rozích papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Mutzikanti

    Položka č.: 245910

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:26

    litografie, 10 x 17 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 15:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 226407

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:31

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:32

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:33

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Václav Vojtíšek: Praha a Tábor

    Položka č.: 251026

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:30

    bibliofilie, ručně kolorované dřevoryty a iniciály A. Moravec, podpis prof. V. Vojtíšek, přednoství vydání, vydali členové Spolku českých bibliofilů, Praha 1938, 180 výtisků, z toho pět kolorovaných, 24 s., brož., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Z rodného kraje

    Položka č.: 229482

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:31

    bibliofilie, 5 signovaných leptů A. Moravec, Praha 1925, č. 37, volné listy v kartonových deskách, zažloutlý papír, zašpiněné desky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočesk…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alois Moravec

    Jar. John: Lajtnant Zlatíčko

    Položka č.: 246588

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:58

    bibliofilie, podpis Jar. Johna na patitulu, ilustrace a podpis Al. Moravce v tiráži, typo V. Ambrosi, vytiskl a vydal V. Neubert a synové, Praha 1930, sešit, 30s., holandský papír Pannekoek, velmi dobrý stav, hřbet opravován, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMP…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)