Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlený mládenec

    Položka č.: 219841

    Vyvolávací cena: 960 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:44

    lept, 1925, 9,1 x 12,5 cm, sign. PD Pravoslav Kotík 1925, č. 7/30, PD značeno v desce A. Kotík, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 960 CZK (36 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    U klavíru

    Položka č.: 219843

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:45

    dřevoryt, 1915, 19,9 x 15,1 cm, sign. PD Pravoslav Kotík 1915, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Madony

    Položka č.: 230948

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (2.889 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:11

    olej, karton, 1943, 44,5 x 33 cm, sign. PD P. Kotík 43, rám, autor vystudoval Uměleckoprůmyslovou školu u E. Dítěte a J. Schikanedera, byl členem SVU Mánes, Umělecké besedy a Skupiny Ho-Ho-Ko-Ko. Vystavoval od roku 1910 a v průběhu své tvorby několikrát výrazně pozměnil svůj umělecký výraz tak, že s…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (2.889 €)