• Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:32

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Myšlenky

    Položka č.: 249472

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 22:12

    litografie, 1993, 8,8 x 11 cm, sign. LN Liesler 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Dáma s mořským koníkem

    Položka č.: 250943

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:08

    litografie, 1986, 10 x 13,5 cm, značeno LD Liesler 86, v pravém dolním rohu papíru stopy po tužce, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Dívka a slunce

    Položka č.: 250944

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:10

    litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Rty (PF 1974)

    Položka č.: 250947

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:12

    dřevoryt, 1973, 9 x 12,5 a dva krát 5,6 x 4,2 cm, sign. DU Liesler 73, Novoročené přání PF 1974; papír přeložen na 2 místech. Po bocích dve menší grafiky, uprostřed jedna větší, na levém okraji papíru u větší grafiky, menší šmouha od tiskařské barvy; na okrajích papíru s menšími grafikami papír leh…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Profily

    Položka č.: 250949

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:14

    dřevoryt, 1992, 8,7 x 13 cm, sign. PD Liesler 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    Položka č.: 250958

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:16

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2021 14:04

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Liesler

    Ty má mondscheinsonato

    Položka č.: 257225

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 07. 2021 15:09

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Liesler

    Položka č.: 257343

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 07. 2021 17:07

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Podpis

    Položka č.: 257566

    Plánované ukončení: 14. 07. 2021 16:10

    papír, 14,5 x 10,5 cm, podpis u autorem navržené známky nalepené na papíře, razítko Výstavy poštovních známek, Brno, 1966, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    Položka č.: 257664

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2021 15:41

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 16 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    Položka č.: 249626

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 22:34

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Pár

    Položka č.: 249627

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 22:36

    litografie, 1960, 11 x 8,4 cm, sign. DU Lliesler 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 22:38

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Vlasy

    Položka č.: 249632

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 22:40

    litografie, 1979, 16,3 x 8,2 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 22:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 249635

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 22:44

    litografie, 1979, 8,1 x 14 cm, značeno PD Liesler 79, nalepeno na kartonu, na spodním okraji papíru pod grafikou je trochu průhledného lepidla, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 251143

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 18:08

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 255177

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 20:56

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)