• Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    Položka č.: 249626

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:48

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Pár

    Položka č.: 249627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:50

    litografie, 1960, 11 x 8,4 cm, sign. DU Lliesler 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:52

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Vlasy

    Položka č.: 249632

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:54

    litografie, 1979, 16,3 x 8,2 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 249635

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:58

    litografie, 1979, 8,1 x 14 cm, značeno PD Liesler 79, nalepeno na kartonu, na spodním okraji papíru pod grafikou je trochu průhledného lepidla, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 19:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Rty (PF 1974)

    Položka č.: 250947

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:22

    dřevoryt, 1973, 9 x 12,5 a dva krát 5,6 x 4,2 cm, sign. DU Liesler 73, Novoročené přání PF 1974; papír přeložen na 2 místech. Po bocích dve menší grafiky, uprostřed jedna větší, na levém okraji papíru u větší grafiky, menší šmouha od tiskařské barvy; na okrajích papíru s menšími grafikami papír leh…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Vejce

    Položka č.: 250948

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:24

    litografie, 1977, 19,2 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, HU zezadu na papíru P.F. 1978 Lieslerovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Profily

    Položka č.: 250949

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:26

    dřevoryt, 1992, 8,7 x 13 cm, sign. PD Liesler 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 250950

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:28

    litografie, 1979, 10,6 x 29 cm, sign. DU Liesler; PD značeno Liesler 79, papír dva krát přeložen, pozvánka k zahájení výstavy Josef Liesler zasloužilý umělec, výběr z díla, pravý okraj papíru nepatrně pokrčen, ve spodní části 0,5cm natržen; v levo dole papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žá…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Lampa

    Položka č.: 250951

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:30

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Červené stvoření

    Položka č.: 250952

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:32

    litografie, 1965, 3,2 x 4,5 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Helmer Fogedgard, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Kozel

    Položka č.: 250953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:34

    litografie, 1965, 9 x 5,7 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Ruda Klinkovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    František Nechvátal

    Položka č.: 250954

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:36

    litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    V hlubinách moře

    Položka č.: 250955

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:38

    dřevoryt, 1982, 16,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Květy

    Položka č.: 250956

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:40

    dřevoryt, 1980, 14 x 8,4 cm, sign. DU Liesler 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Chyméra

    Položka č.: 250957

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:42

    dřevoryt, 15 x 11 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    Položka č.: 250958

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:44

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250959

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:46

    ocelorytina, 19,5 x 25,2 cm, na levém okraji papíru raženo: 8_V74; 44533, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250960

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:48

    ocelorytina, 18,8 x 25,2 cm, na levém okraji raženo: _3VI74; 21106, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dáma s mořským koníkem

    Položka č.: 250943

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:14

    litografie, 1986, 10 x 13,5 cm, značeno LD Liesler 86, v pravém dolním rohu papíru stopy po tužce, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Dívka a slunce

    Položka č.: 250944

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:16

    litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Berle

    Položka č.: 250945

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:18

    litografie, 20,8 x 15,8 cm, značeno. PD Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    U okna

    Položka č.: 250946

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:20

    litografie, 1975, 20 x 14,6 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:24

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 226373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:25

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Podpisy

    Položka č.: 251085

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 15:39

    katalog, podpisy členů SVU Hollar - K. Lhoták, J. Švengsbír, Fr. Dvořák, J. Vodrážka, A. Moravec, O. Čechová, J. Rambousek, Z. Sklenář a jiní, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)